O Firmie

 

Jesteśmy firmą, która powstała w 1985 roku. pod nazwą Firma CHMIEL. a następnie w 2008 roku przekształciliśmy się w Firmę CHMIEL-BIS. Początkowo zajmowaliśmy się termoformowaniem gumy surowej na potrzeby miejscowych zakładów produkcyjnych. Jednak z biegiem lat rozwijaliśmy się w kierunku termoformowania również tworzyw sztucznych metodą wtrysku.  W tym czasie przeprowadziliśmy się do większych hal co skutkowało rozszerzeniem parku maszynowego oraz poszerzyliśmy ofertę o transport rzeczy. Lata pracy z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych i  gumy pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia, które owocuje wysokimi standardami naszych usług.

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań technicznych dzięki czemu możemy stworzyć niezawodny jak i niedrogi system produkcji, który  zapewnia niezawodność działania oraz elastyczność na potrzeby Klienta 

 

Siedziba naszej firmy znajduję się w Ustroniu. Usługi naszej firmy oferujemy na terenie całej Polski  oraz Europy. Jesteśmy przekonani, że dzięki podjęciu współpracy z naszą firmą dołączą Państwo do tego szerokiego grona.

 

 

Zapraszamy