Produkty

Przetwórstwo tworzyw sztucznych : 

 

Specjalizujemy się w produkcji małych i średnich detali z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem wtryskarek o gramaturze wtrysku od 1g do 2.200 g i sile zwarcia do 440 ton. Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę w ramach, której zapewniamy wykonanie formy wtryskowej oraz produkcję seryjną detali. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w przetwórstwie tworzyw sztucznych szybko i skutecznie możemy wdrożyć produkcję dowolnego detalu. Naszym klientom doradzamy w doborze optymalnych rozwiązań z zakresu budowy form wtryskowych oraz planowania procesu produkcyjnego.

 

Przetwórstwo gumy :

 

Oferujemy Państwu usługi w zakresie wykonywania elementów gumowych i gumowo-metalo wych, według wzorów i projektów dostarczonych przez Państwa. Wzory i rysunki są analizowane pod względem możliwości wykonania i zastosowania materiałów, jak również dostosowania do warunków pracy danego elementu.

Do wykonania detali, stosujemy materiały i mieszanki gumowe najwyższej jakości, od renomowanych dostawców, których wyroby oparte są o system kontroli jakości ISO. Wyroby wykonane są z mieszanek gumowych na bazie kauczuków: NBR -butadienowo-akrylonitrylowy, EPDM - dienowo-propylenowo-etylenowy, SBR - butadienowo-styrenowy, Możemy wykonać następujące wyroby: ssawki, rolki, koła, uszczelki, podkładki, pierścienie, tuleje, tłoczki, oponki gumowe, membrany, stopki, odboje, amortyzatory, podkłady, przelotki, przyssawki, zaślepki, kule, zawory, mieszki, wirniki pomp, sprzęgła, uchwyty, itp. Inne wyroby według indywidualnych zapytań Klientów. Możemy wykonać dla Państwa regenerację najróżniejszych elementów gumowo-metalowych, np. kół jezdnych do wózków widłowych, maszyn transportujących, rolek transportowych, dociskających i innych nietypowych części.